fbpx

Northland Ankara

KALİTELİ YAPILARIN GÜVENİLİR ADRESİ

Özgaziantep, İntegra Yapı ortaklığıyla yükselen NorthLand, Ankara’ya maviye ve yeşile doyuran muhteşem site konseptiyle ayrıcalıklı bir yaşam sunmak için inşa ediliyor.

Northland Özgaziantep, İntegra Yap gibi sermaye yapısı güçlü, deneyimli ve güvenilir firmaların ortak iştiraki olarak inşaa edilen Keçiören’in en donanımlı konut projesidir.

Northland, doğusunda 1.210.000 m² Kartaltepe Kent Ormanı, batısında 80.000 m² park alanı ile ilk ve orta öğretim alanı, kuzeyinde sağlık ocağı ve park, güneyinde ise park alanı bulunan dört tarafı yeşille kaplı eşsiz bir lokasyonda, 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ile bulutlara komşu olacağınız yepyeni bir dünya. 6 tip daire çeşidiyle toplamda 313 konuttan oluşan Northland Kule’de zirvede bulutlara, yalı dairelerde ise göle komşu olacaksınız. 

Northland Ankara’nın sokakları özlediğiniz sokak keyfini yaşamanızı sağlayacak, cadde dükkanlar ise şehrin karmaşasına karışmadan hayatınızı kolaylaştıracaktır. 43.020 m²’lik parselde 35.000 m²’lik peyzaj alanı ile her gününüzü tatil tadında geçireceksiniz. 35,000 m² alanın tamamını gölet, peyzaj ve sosyal donatılara ayıran doğa dostu Northland, göleti ile her daireye yeşil ve mavinin kucaklaştığı şehrin merkezinde eşsiz bir manzara sunuyor.

KEÇİÖREN'İN EN DONANIMLI PROJESİ

Northland’ta mutluluk ve güven merkezli bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıp Ankara ile buluşturmanın mutluğunu yaşıyoruz.

Maviyi ve yeşili yeniden keşfedeceğiniz Northland 35.000 m2 metrekare yeşil alan üzerine 43.000 m2 dönüm arsa ve 4.100 m2 göleti ile, Ankaralılara daha önce hiç olmadığı kadar keyifli bir yaşam vadediyor.

Northland sahip olduğu zengin olanaklar kadar, bulunduğu eşsiz lokasyonu ile de fark yaratıyor. Etlik Form alışveriş merkezinin yanı başında, yer alan Northland, çevre yolu bağlantısı ile Ankara’nın tüm noktalarına kolayca ve trafiğe takılmadan ulaşabilme avantajını sunuyor. Gürültü, trafik ve karmaşadan uzak huzurun ve güvenli yaşamın yeni adresi Northland; hem çevreyolu, hem de alternatif yollar ile trafiği sorun olmaktan çıkartıyor.

Northland projesi Ankaralının denize olan özlemini giderecek, içinde sandalların geçtiği göletleri ile, sakinlerine 365 gün tatil tadında bir hayat sunuyor.  Proje içinde ayrıca yeşilin her tonunu sunan peyzaj alanları, piknik alanları, kameriyeler, parklar, yürüyüş parkurları ile dopdolu bir yaşam alanı sunuyoruz.

Northland sakinlerinin sağlıklarını koruyabilmeleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri için de farklı alternatifler yer alıyor. Sosyal tesis içinde yer alan kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu, cep sineması ile Northlandlılar sosyal bir hayat sürerken, günün yorgunluğunu da atabilme imkânına sahip oluyor.

Projemizin içinde yer alan cadde dükkânlar ile Northlandlılar yaşam alanlarından uzaklaşmadan mağazadan, markete tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilme avantajını elde ediyor.

Özgaziantep, İntegra Yapı ortaklığı olarak bizler, böylesine donanımlı; yaşam ve yatırım değeri yüksek bir projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

MİMARIMIZIN MESAJI

Projenin konseptini hazırlarken, Etlik bölgesinde, doğal yaşam alanına sahip, çevreyle bütünleşmiş, yatay ve dikey yaşamın potansiyelini kullanan bir projeye odaklandık. Projenin adını Northland olarak belirlerken, Ankara’nın kuzeyinde, iç ve dış mekan tasarımı ile yüksek bir potansiyele sahip, tüm çevresini etkileyerek yeni bir yaşam alanı tarifi oluşturacak bir proje hayal ettik ve bunun için bölgenin ilk yüksek kulelerini yapmayı hedefledik.

Şehre yüksekten bakmak isteyenler için kuleleri, gölü ve bahçeyi yaşamak isteyenler için de yatay blokları tasarladık. Tüm konutları, yaklaşık 35 dönüm olan peyzaj alanını kullanabilecek ve kulelerin altında konumlanmış sosyal tesisten faydalanabilecek şekilde düzenledik. Ek olarak, ana bulvara cepheli ticari dükkanlar ile market ve diğer ticari faaliyetler de konutların günlük yaşam kalitesini arttıracak bir etken olarak ayrıca düşünüldü.

Şundan emin olabilirsiniz ki bu proje, ilk konsept çalışmalardan başlayarak, son teknik çizimlere kadar her detay üzerinde incelikle çalışılarak hazırlandı. Ben ve ekibim, büyük bir heyecanla hazırladığımız Northland Projesi’nin, Etlik bölgesindeki standartları ve yaşam koşullarını belirlemede yeni bir referans olacağını ve bu projeden sonra bölgedeki yaşam kalitesinin de olumlu yönde etkileneceğini öngörüyoruz. Her kullanıcının tasarladığımız konforu ve yaşam kalitesini hissedebilmesi dileğiyle…

EVREN YİĞİT MİMARLIK